19 Mayıs'da gençler için özel mobil konser

Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Antalyalıların sokak ve evlerine taşıdı. Pandemi nedeniyle 19 Mayıs’ı evlerinde kutlayan vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Aracı ile düzenlenen mobil konsere evlerinden bayraklarla eşlik etti.

banner850
19 Mayıs'da gençler için özel mobil konser
banner764
banner603

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla üstü açık mobil etkinlik aracı ile yola çıkan Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası ile salgın nedeniyle sanatlarını icra edemeyen yerel sanatçılar 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda da konserlerine devam etti.

SOSYAL MESAFELİ COŞKU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağanı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu günler öncesinden Antalyalılara yaşatmaya devam eden ABBO ve yerel sanatçılar bu kez Lara Bölgesinde vatandaşlarla buluştu. Muratpaşa İlçesinde Çağlayan, Fener ve Şirinyalı mahallelerinde verilen konserlerle bayram coşkusu evlere taşındı.

BALKONLARDAN DESTEK

Mobil Etkinlik otobüsünden yükselen marş ve şarkılara balkon ve pencerelerinden ellerinde bayraklarla eşlik eden vatandaşların bazıları da coşkuya sosyal mesafe kurallarında ortak olabilmek için evlerinin önüne indi. Marş ve şarkılara Türk bayraklarını sallayarak eşlik eden Antalyalılar bayram coşkusunu yaşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER