2 ŞİRKETE KAYYUM ATANDI.

Antalya'da, Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile Antalya'daki en büyük alışveriş merkezi Mark Antalya'yı bünyesinde barındıran MLC Döner Gıda Et ve Et Ürünleri Restoran Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne kayyum atandı.

2 ŞİRKETE KAYYUM ATANDI.
banner603
Antalya'da, Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile Antalya'daki en büyük alışveriş merkezi Mark Antalya'yı  bünyesinde barındıran MLC Döner Gıda Et ve Et Ürünleri Restoran Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne kayyum atandı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında, 2 şirkete kayyum atanmasını talep etti. Antalya 5. Sulh Ceza Hakimliği, Savcılığın talebini değerlendirerek söz konusu şirketlerin kapsam ve faaliyet alanlarını dikkate alarak, 674 sayılı KHK'nın 19/2 ve CMK'nın 133/1 maddeleri gereğince, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF), yönetim organlarının tüm yetkilerini kullanmak üzere bu şirketlere kayyum olarak atanmasına karar verdi.
Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2016, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner755

banner695

banner725