banner686

Ahatlı ve Kültür’e Erdal Öner çıkarması

CHP Kepez Adayı Öner, Ahatlı ve Kültür mahallelerinde esnaf gezisi yaptı. Kalabalık bir partili grupla gerçekleştirilen ziyaretlerde vatandaşın, “Bizi bunlardan kurtarın. Çok çalışın” şeklindeki destekleri ekip için büyük moral kaynağı oldu.

Ahatlı ve Kültür’e Erdal Öner çıkarması
banner603
 CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, son zamanlarda mesaisinin büyük kısmını esnaf ve mahalle ziyaretlerine yöneltti. Dün de kalabalık bir partili grupla Ahatlı ve Kültür mahallelerini dolaşan Erdal Öner, esnafın sorunlarını dinledi, notlarını aldı ve çözüm sözü verdi. Ulusoy Caddesi’nden başlayan esnaf ziyareti sırasında yoğun ilgi gören Öner, Kepez’e yeniden hizmet için oy istedi. Esnafın büyük kısmı tarafından tanınan CHP Kepez Adayı Öner’e İlçe Başkanı Halil Bahar, Başkan Yardımcısı Mehmet Dağcı, belediye meclis üyesi aday adayları ve gençlik kolları eşlik etti. 


Varsak’a hizmet şerefi
 

Vatandaşın “Daha çok çalışın. AKP’yi süpürün gitsin. Bizi bunlardan kurtarın” şeklindeki desteği, CHP ekibine büyük moral kaynağı oldu. Her esnaf ve mahalle ziyaretinde benzer desteklerle karşılanan CHP Kepez Adayı Erdal Öner, “Bunu hep birlikte başaracağız. Bu düzen oylarınızla yıkılacak. Oylarınıza ve güveninize talibim” diye karşılık veriyor. Erdal Öner, bütün öğleden sonraya yayılan esnaf ziyaretinden sonra akşam saatlerinde Varsak’ta ev ziyaretleri yaptı. Belediye başkanlığı döneminde Varsak ayrı bir belediye olduğu için bu bölgeye hizmet etme şansı bulamadığını belirten Öner, buna rağmen Varsaklıların iyi gününde, kötü gününde yanında olduğunu, sıkıntılarını çözmeye çalıştığını, belediye başkanı seçilirse de Varsak’a hizmet etme şerefine nail olacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner697

banner695

banner696

banner698