banner677
banner525

Antalya Synchro Cup – Muratpaşa başladı

​Türkiye’de ilk kez düzenlenen uluslararası senkronize yüzme şampiyonası, Muratpaşa Belediyesi’ninevsahipliğinde başladı. Açılış seremonisinde konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, estetik, zarif ve harika  bir spor dalında uluslararası düzeyde şampiyonayaevsahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi

Antalya Synchro Cup – Muratpaşa başladı
banner660

Türkiye’de ilk kez düzenlenen uluslararası senkronize yüzme şampiyonası, Muratpaşa Belediyesi’ninevsahipliğinde başladı. Açılış seremonisinde konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, estetik, zarif ve harika  bir spor dalında uluslararası düzeyde şampiyonayaevsahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi

Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu;  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Yüzme Federasyonu’nun desteğiyle Türkiye’de ilk kez düzenlenen uluslararası senkronize yüzme şampiyonasına ev sahipliği yapıyor. Muratpaşa Belediyesi’nce düzenlenen ‘Antalya Synchro Cup – Muratpaşa’ ya 4 ülkeden 10 takım katılıyor.

‘Antalya Synchro Cup – Muratpaşa’nın seremonisinde konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Antalyamız, böyle bir estetik ince zarif harika  bir spor dalında gerçekleştirilen bu güzel turnuvaya ev sahipliği yaptığı için biz Muratpaşa Belediyesi olarak son derece mutluyuz. Aynı anda Kaleiçi OldTown festivalimizde devam ediyor. Fırsatınız olursa müsabaklardan sonra festival etkinliklerinede bekleriz. Sizleri her zaman Muratpaşa’da görmek isteriz. Sizlerle tanıştığımız için çok mutluyuz ve sizi her zaman Muratpaşamıza bekliyoruz” dedi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal’ın tüm katılımcılara başarılar dilediği ‘Antalya Synchro Cup – Muratpaşa’ da; Türkiye’den Milli Takım’la birlikte Marmara Üniversitesi, İstanbul Su Sporları, İTÜ Vakfı Okulları, Eskişehir Gençlik ve Spor Kulübü, Anabilim Spor Kulübü yer alacak. Ukrayna’nın 2 takımla katılacağı şampiyonada Gürcistan ve Sırbistan’dan da birer takım madalya için yarışacak.

Antalya Synchro Cup – Muratpaşa; solo, düet, takım ve combo olmak üzere 4 ayrı branşta gerçekleştirilecek. Yarışlar, combo branşı hariç, 8 yaş altından başlamak üzere 6 ayrı kategoride düzenlenecek. Comboda ise yarışlar 12 yaş altından başlayacak ve 4 kategoride gerçekleştirilecek.   

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2017, 11:06
banner568
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner675

banner643

banner646