banner686

Başkan Genç, TSYD Antalya Şubesi’nin yeni yönetimini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.TSYD Antalya Şubesi’nin yeni yönetimini ağırlayan Belediye Başkanı Turgay Genç...

Başkan Genç, TSYD Antalya Şubesi’nin yeni yönetimini ağırladı
banner603

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

TSYD Antalya Şubesi’nin yeni yönetimini ağırlayan Belediye Başkanı Turgay Genç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şifa Çiçek ve yönetimine başarılar diledi.

Başkan Turgay Genç, son 4 yılda özellikle amatör sporlara yönelik önemli yatırımlar yaptığına dikkat çekerek, özellikle ata sporu yağlı pehlivan güreşlerinde Döşemealtı’nın Türkiye markası haline geldiğini söyledi. Başkan Genç aynı zamanda futbol ve bisiklet branşlarıyla da Türkiye çapında önemli başarılara imza attıklarını bildirdi.

TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek de, dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek, “Özellikle Antalya’da sporun tabana yayılarak başta çocuk ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması sporun bir yaşam biçimi olması için yaptığınız çalışmalar nedeniyle teşekkür etmek istiyorum. Yağlı güreş takımınızın başarıları, Kadın futbol takımı ve U11-12 ve 13 yaştaki erkek futbol takımınızı yakından takip ediyorum. Bizde TSYD olarak yapacağınız her türlü spor organizasyonlarında ortak çalışmalar yapmaktan mutluluk duyarız” dedi.

Çiçek ziyaretin anısına Başkan Genç’e plaket verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695