banner686

Başkan Topcu Kırkpınar Er Meydanında

09-15 Temmuz 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri için Demre'li Pehlivanlar yola çıktı.

Başkan Topcu Kırkpınar Er Meydanında
banner603

Demre Belediyesinin finanse ettiği güreş takımı 50 sporcusu ile 3 gün sürecek olan Kırkpınar güreşlerinde daha önceki yıllarda olduğu gibi her boyda kürsüde yer almak için sezon boyunca çok sıkı hazırlanarak iddialı bir şekilde Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu’nun maddi manevi motivasyonuyla Kırkpınar’a uğurlandılar.

Demre Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü Güreş Antrenörü Kahraman Şahin, Kırkpınar güreşlerinde İddialı olduklarını belirterek, “Demre Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Topcu’nun destekleriyle bu yıl 657.si düzenlenecek olan tarihi Kırkpınar yağlı pehlivan güreşlerine, Demre Belediyesi güreşçileri olarak, çok sıkı hazırlandık. 50 sporcumuz ve en büyük destekçimiz olan Belediye Başkanımız ile birlikte yola çıktık. En az beş boyda altın madalya olmak üzere çok sayıda sporcumuz ile kürsüde olacağımıza inanıyoruz. Saha içi ve dışında her zaman yanımızda olan en büyük destekçimiz, kendisi de kıspet giyip güreş tutan, ata sporumuz güreşi bilen, sporun ve sporcunun her zaman yanında olan, başkanımız Sayın Süleyman Topcu’ya bütün arkadaşlarım adına teşekkür ederim.” Dedi.

Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu “Demre Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi sporun, sporcunun ve ata sporumuz olan yağlı pehlivan güreşlerinin çok daha iyi bir noktaya gelmesi için her türlü çabayı ve desteği gösteriyoruz. Bugün de tarihi Kırkpınar yağlı pehlivan güreşleri için 50 pehlivanımız ile er meydanında yerimizi alacağız. Hemşerilerime güvenim tamdır. Saha içinde de pehlivanlarımızın yanında olacağım, Demre’ye birçok boyda madalya ile döneceğimize inanıyorum. Tüm sporculara başarılar diliyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner697

banner695

banner696

banner698