banner686

Başkan Uysal: “Birlikte yapacağız”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Muratpaşa’da iyiye ve güzele dair ne varsa beraber yaptık. Daha iyisini, daha güzelini yine birlikte yapacağız” dedi.Muratpaşa’nın 30 bini aşkın nüfusuyla en büyük mahallesi Güzeloba’dan...

Başkan Uysal: “Birlikte yapacağız”
banner603

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Muratpaşa’da iyiye ve güzele dair ne varsa beraber yaptık. Daha iyisini, daha güzelini yine birlikte yapacağız” dedi.

Muratpaşa’nın 30 bini aşkın nüfusuyla en büyük mahallesi Güzeloba’dan bir gurup mahalle sakini Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Başkan Uysal’ın hem yeni yılının kutlayan mahalleliler hem de partisince yeniden Muratpaşa Belediye Başkan adayı gösterilmesi dolayısıyla kutladı. Ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Başkan Uysal, mahallede bugüne kadar yapılan çalışmalarla 344 çöp konteynerinin yer altına alındığını 28 bin 772 ton malzemeyle yaklaşık 14 kilometre yolu yenilediklerini söyledi. Bununla birlikte mahallede 51 bin 692 metrekare genişliğe sahip 19 park ve yeşil alan çalışmasını tamamladıklarını aktaran Başkan Uysal, “Bunların hepsi sizin eseriniz. Vergilerinizle oluşturduğunuz Muratpaşa Belediyesi bütçesi sayesindedir. Bizim yaptığımız iş, bunu organize edip bütün insanlarımıza ayrımsız hizmet etmekten ibarettir. Muratpaşa’da iyiye ve güzele dair ne varsa beraber yaptık. Daha iyisini, daha güzelini yine birlikte yapacağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695