banner691
banner686

Bel Fıtığına 'Rot Balans Ayarı'na İl Sağlık Müdürlüğü'nden Denetim

Antalya'da, bel ve sırt ağrısı rahatsızlığı olan hastalara iş yerinde kendi yaptığı düzenekle tedavi uyguladığı iddia edilen rot balans ustası İbrahim Tetik'in (54) iş yerinde İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri denetim yaptı.

Bel Fıtığına 'Rot Balans Ayarı'na İl Sağlık Müdürlüğü'nden Denetim
banner603

Antalya'da, bel ve sırt ağrısı rahatsızlığı olan hastalara iş yerinde kendi yaptığı düzenekle tedavi uyguladığı iddia edilen rot balans ustası İbrahim Tetik'in (54) işyerinde İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri denetim yaptı.

Sağlık Müdürü Ünal Hülür imzasıyla konuya ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, "Antalya'da oto tamircisi olan İbrahim Tetik'in bel ve sırt ağrısı olan insanlara kendi yaptığı bir düzenekte tedavi yaptığı haberi üzerine müdürlüğümüz denetim ekiplerince iş yerinde olağanüstü denetim yapılmıştır. Müdürlüğümüz tarafından yasal işlem başlatılmak üzere çalışmalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımız böyle yanlış ve bilinçsiz uygulamalara itimat etmemeli. Bu uygulamaların geriye dönüşü olmayan ciddi hasarlara ve rahatsızlıklara yol açabileceği asla unutulmamalı. Tedavi planı ve uygulaması mutlaka bu konuda eğitim almış hekimler tarafından yapılmalıdır" denildi.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 06:10
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner695

banner696