banner686

Belediye Avlusunda ip Atlamak, Top Koşturmak

Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nde geleceğe hazırlanan öğrenciler, tıpkı bir okul bahçesi gibi ders saatleri arasında belediye hizmet binası bahçesinde ip atlıyor, top oynuyor.

Belediye Avlusunda ip Atlamak, Top Koşturmak
banner603
 2013-2014 eğitim öğretim yılı başında hizmete açılan Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nde eğitim tüm hızıyla sürüyor. Son derece modern sınıflarda eğitim gören 5-6-7 ve 8. sınıf öğrencileri Matematik, Fen, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Türkçe gibi beş ayrı branşta eğitim görüyor. Teneffüs zilinin çalmasıyla da öğrenciler soluğu, belediye hizmet binasının avlusunda alıyor. 
Yoğun ders saatleri arasında, rahat bir nefes almak için belediye hizmet binası avlusuna çıkan öğrenciler ip atlıyor, top oynuyor. Geçtiğimiz aylarda hayata geçirilen “Dersleri Destekleme Projesi” kapsamında eğitim gören öğrenciler, yoğun geçen ders saatleri arasında belediye hizmet binası avlusunda, gönüllerince koşup eğleniyor.  
Onları izleyerek dinleniyorum..
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal sorumluluk projesi kapsamında hizmete açılan Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi ile onlarca öğrenciyi geleceğe hazırladıklarını söyledi. Başkan Böcek, Matematik, Fen, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Türkçe gibi beş ayrı branşta eğitim gören öğrencilerin, yoğun geçen ders saatleri arasında belediye binası avlusuna çıkarak gönüllerince koşup eğlendiklerini bildirdi. Zaman zaman makam odasından onları izlediğini ifade eden Başkan Böcek ip atlayıp, top oynayan öğrencilerin mutluluğunun kendisine büyük keyif verdiğini söyledi. Konyaaltı Belediyesi’nin her yönüyle vatandaşın hizmetinde olduğu ifade eden Böcek, tıpkı okul bahçesi gibi belediye hizmet binası avlusunda oyun oynayan öğrencilerin, buna en iyi örnek olduğunu kaydetti. 
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner705

banner695