Burdurlu Hasan Dikici Camii ibadete açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin yer tahsisiyle temeli 2018 Ekim’de Meydankavağı Mahallesi’nde atılan Burdurlu Hasan Dikici Camii ibadete açılıyor. Burdurlu Hasan Dikici Camii, 14 Ağustos Cuma günü saat 11.30 düzenlenecek törenle ibadete açılacak

Burdurlu Hasan Dikici Camii ibadete açılıyor
banner764
banner603

İlçedeki tüm ibadethanelerin bakım-onarım ve periyodik temizliğini yapan, Konuksever Mahallesi’ndeki Cemevi’nin tapusunu Hacı Bektaş Veli Vakfı’na devreden Muratpaşa Belediyesi’nin yer tahsisini yaptığı Burdurlu Hasan Dikici Camii ibadete açılıyor. Meydankavağı Mahallesi’nde, 2018 Ekim’de temeli atılan Burdurlu Hasan Dikici Camii, 14 Ağustos Cuma günü saat 11.30’da gerçekleştirilecek törenle ibadete açılacak.

Burdurlu Hasan Dikici Vakfı ve Yönetim Kurulu Başkanı eğitimci Melahat Atalay’ın katkılarıyla camiinin yapıldığına işaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Belediye olarak elimizden gelen katkıyı sağladık. Çok güzel, huzur dolu bir ibadethane oldu. Müftülüğümüze ve katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Antalya’mıza, Muratpaşa’mıza ve Meydankavağı Mahallemize hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER