banner686

CİMNASTİKÇİLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ

Yıl sonu gösterisini izleyen Başkan Ümit Uysal, sporculara yeni yıl hediyesi dağıttı. Sporcuların ve velilerin yeni yılını kutlayan Başkan Uysal, ömür boyu spor yapmalarını ve sanatla uğraşmalarını istedi

CİMNASTİKÇİLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİ
banner603


Müzikle dans ve jimnastik

Muratpaşa Belediyespor Cimnastik takımının ev sahipliğinde Polisgücü Spor Kulübü ile birlikte düzenlenen yıl sonu etkinliği. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda muhteşem bir gösteriyle yapıldı. Yerli ve yabancı müziğin cimnastikle buluştuğu gösteride sporcuların yaptıkları şowlar tribünü dolduran veliler tarafından büyük alkış aldı. Gösteriyi izleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, sporcuların tamamına yeni yıl hediyelerini verdi. Sporcuları tek tek kutlayan Başkan Uysal, sanat ve sporu ömür boyu yapmaları sözünü aldı.

Spor ve sanat

Yıl sonu etkinliğinde konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Cimnastik estetik duygusunu buluşturan bir spor branşı. Muratpaşa’da spor ve sanatı  destekliyoruz. Toplumumuzun ruh ve beden sağlığı açısından spora ve kadın branşlarına büyük önem veriyoruz. Muratpaşa’da spor ve sanat faaliyetleri artarak devam edecek. Çocuklarınızı yüreklendirdiğiniz için ve özverilerinizden dolayı, siz velileri kutluyorum. Tüm velilerimizin yeni yılını kutluyor ve teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2014, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner697

banner695

banner696

banner698