banner686

Ebru Köksal'a Avrupa Kulüpler Birliği'nden teşekkür

Avrupa Kulüpler Birliği (ECA) Başkanı Karl-Heinz Rummenigge, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Ebru Köksal'a, ECA'ya olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ebru Köksal'a Avrupa Kulüpler Birliği'nden teşekkür
banner603
 Ebru Köksal, Galatasaray Kulübü'nden ayrılarak TFF Genel Sekreterlik görevini üstlenmesi nedeniyle Avrupa Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu üyeliği görevinden istifa ettiğini belirten mektubu, kurum ve başkan Rummenigge ile paylaştı.

ECA Başkanı Rummennigge de yazdığı cevabi yazıda, Ebru Köksal'a 16 aylık süreçteki üstün hizmetlerinden ve katkılarından dolayı özel olarak teşekkür etti. Köksal'ın çalışmaları ile, futbolun aslında sanıldığı kadar erkeklere ait bir dünya olmadığını gösterdiğini vurgulayan ECA Başkanı, Köksal'a yeni görevinde başarılar dilerken, üstlendiği görevler ile futbolda kadın rolünün artmasına çok önemli bir katkısı olduğunu belirtti.

ECA Yönetim Kurulu'ndaki ilk kadın

Genel Sekreter Ebru Köksal, Eylül 2010'da Avrupa Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu'na seçildi. 151 kulübün temsil edildiği Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu'nda görev alan ilk kadın olmayı başaran Ebru Köksal, ECA Yönetim Kurulu üyeliğinin yanı sıra, Kurumsal İlişkiler Çalışma Grubu Eş Başkanlığı görevini de yürüttü.

Kaynak: TFF

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2012, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695