banner399
30 Mart 2015 Pazartesi

ACEMİ HIRSIZ YAKAYI ÇABUK ELE VERDİ
banner390

Dr. Erdoğan Taş Ve Ekibi, Devlet Hastanelerini Denetledi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş Ve Ekibi, Antalya İli Merkez Ve İlçe Devlet Hastanelerini Denetleyerek, Sorunlarını Tespit Etmeye Başladı

11 Aralık 2012 Salı 08:01
Bu haber 909 kez okundu
Dr. Erdoğan Taş Ve Ekibi, Devlet Hastanelerini Denetledi
banner375
banner370
banner391
Foto galeriye git   Antalya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Cenker Ateş ve beraberindeki heyet ile birlikte Korkuteli, Kumluca ve Elmalı Devlet Hastanelerini ziyaret etti.
Antalya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Cenker Ateş ve beraberindeki heyet ile birlikte Korkuteli, Kumluca ve Elmalı Devlet Hastanelerini ziyaret etti.

Yeni yönetimlere başarı dileklerinde bulunmak, hastanelerde ve inşaatlarda incelemeler yapmak amacıyla ziyaretler gerçekleştirildi. İncelemeler sonucunda hastanelerin bir takım eksiklikleri olduğu tespit edilerek, ilçe hastanelerimizin daha donanımlı hale getirilmesi için bu eksikliklerle ilgili gerekli düzenlemeleri yapılması amacıyla gerekli talimatlar verildi. Böylece ilçe vatandaşlarına, merkez hastanelerindeki hizmetlere eş değer hizmet veren ilçe devlet hastaneleri kazandıralabilmesi ve dolayısıyla merkez hastanelerinin hasta yükünü de hafifletecek ön çalışmaların planı çizilmiş oldu.

Ayrıca Antalya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Erdoğan Taş, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Cenker Ateş ve beraberindeki heyet, Elmalı Kaymakamı Mehmet Murat Çekmen’i, Kumluca Kaymakamı Salih Işık’ı ve Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı da ziyaret etti. Ziyaretler ilçe hastanelerimize yapılan gezi ve toplantılar hakkında yerel yönetimlere bilgi alışverişinde bulunmak, Antalya Kamu Hastaneleri Birliği olarak başlayan bu yeni dönem ve birlik hedefleri ile ilgili de bilgi vermek amacıyla gerçekleştirildi.

  Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Basın

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

?Sosyal Medyada ilişki durumu açıklanmalımı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner368
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
ARŞİV
banner366

banner403

banner407

banner408

banner410