banner686

Evcilmen Çaybaşı Mahallesinde

Çaybaşı Mahallesi Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştiren Başkan Evcilmen, “Seçimi kazanıyoruz. İçiniz rahat olsun. Oyları bölmeyelim, oyları Evcilmen’de toplayalım” dedi.

 Evcilmen Çaybaşı Mahallesinde
banner603
Muratpaşa Belediye Başkanı ve DSP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Süleyman Evcilmen Çaybaşı Mahallesi Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Seçim ofisi önünde biriken binlerce kişi Başkan Evcilmen’i, “Evcilmen’e uzanan eller kırılsın”, “Evcilmen nerede biz oradayız”, “Evcilmen sen bizim onurumuzsun”  sloganları atarak karşıladı. Açılış konuşmasında Başkan Evcilmen, “Muratpaşa’da odunu koysak kazanırız mantığı içinde olanlara sesleniyorum. 30 Mart’ta her şey ortaya çıkacak” dedi.
ANKETLERDE ÖNDEYİZ
Başkan Evcilmen sık sık sloganlarla sözünü kesen coşkulu kitleyi işaret ederek, “Ben bu coşkuyu yakaladıktan sonra 30 Mart’ta o ipi göğüsleyeceğim. Yıllardır seçim kampanyalarına katılmaktayım. Seçimlerin kurdu olduk. Bu seçimde daha fazla heyecanı, daha yüksek bir yüreği ve daha yüksek bir hedefi ortaya koyarak 30 Mart’ta ipi göğüsleyeceğiz. Bu heyecan herkese ders olacak. Yaptırdığım anketlerde öndeyiz. 30 Mart’ta seçimi kazanıyoruz. İçiniz rahat olsun. Oyları bölmeyelim oyları Evcilmen’de toplayalım” diye konuştu.
EN BAŞARILI BAŞKAN
Gittiği her yerde sempati ve övgüyle karşılandığını dile getiren Başkan Evcilmen, “Bunu gerçekleştirebilmek kolay değil. Biz bu işe yüreğimizi koyduk. 15 saat çalıştık ve sizlerin sempatileriyle 3 dönemdir belediye başkanlığı yapıyorum. Doğru yapıyorum. Bu yaptığımız doğrular sadece Antalya ölçeğinde değil, Türkiye ölçeğinde bizi en başarılı belediye başkanı arasına soktu. En az 10 ankette Türkiye’de en başarılı ilk 4 belediye başkanı içinde Süleyman Evcilmen adının yer alması sizlerin desteğiyledir. Hepinize binlerce teşekkür ediyorum” dedi.
ANTALYALI KÖR DEĞİLDİR
CHP’nin yüzde 9’larda olan oy oranlarını yüzde 68’lere taşıdığını hatırlatan Başkan Evcilmen, “Yüzde 68’lere taşıdığım oy oranını çantada keklik görenlere sesleniyorum. Bu kentte yaşayan seçmenlerin özgür iradelerini hiçe sayarak odunu koysak kazanırız mantığı içinde olanlara sesleniyorum.  Bu başarıyı yok saymak, ne yazık ki bir ihanet ne yazık ki yeniden bir dizayn sürecinin adıdır. Antalyalı dikkatlidir. Antalyalı kör değildir. Muratpaşalı nankör hiç değildir. Hele Muratpaşalı vefasız hiç ama hiç değildir” diye konuştu.
ÇOCUKLARDAN BÜYÜK İLGİ
Açılışa katılan Çaybaşı Mahalle Muhtarı Mesut Tutar ise mahallesine yapılan yatırımlardan bahsederek çalışmaları nedeniyle Başkan Evcilmen’e teşekkür etti. Konuşmaların ardından beyaz seçim kurdelesini halkla kesen Başkan Evcilmen, seçim ofisinde mahallenin çocuklarıyla da yakın ilgilendi. Mahallenin çocuklarıyla fotoğraf çektiren Başkan Evcilmen, çocukların ricası üzerine fotoğraflarını ve el broşürlerini imzaladı.


Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2014, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner705

banner695