banner686

Evcilmen CHP'den İstifa Etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen: "Rozetini gururla taşıdığım partimden son günlerde hiç hak etmediğim gelişmeler karşısında istifa etmek zorunda bırakıldım" "Hak etmediğim bu davranış benim için bir onur mücadelesidir"

Evcilmen CHP'den İstifa Etti
banner603
 CHP'den yeniden aday gösterilmeyen Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen yaptığı yazılı açıklamada, "Üyesi olmaktan her zaman onur duyduğum, parti kimliğini ve rozetini gururla taşıdığım partimden son günlerde hiç hak etmediğim gelişmeler karşısında istifa etmek zorunda bırakıldım. Hak etmediğim bu davranış benim için bir onur mücadelesidir" dedi.

Atatürkçü öğretinin yaşamı boyunca vazgeçemeyeceği değeri olduğunu kaydeden Evcilmen, "Ulu Önder Mustafa Kemal'in ilke ve devrimlerini her zaman yaşatmak için CHP üyeliğinden ve Muratpaşa Belediye Başkan aday adaylığından istifa ediyorum" açıklamasında bulundu. 


Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in istifa metni:    

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BAŞKANLIĞI’NA 
                                                                                       ANTALYA

 

Üyesi olmaktan her zaman onur duyduğum, parti kimliğini ve rozetini gururla taşıdığım partimden son günlerde hiç hak etmediğim gelişmeler karşısında istifa etmek zorunda bırakıldım. Hak etmediğim bu davranış benim için bir onur mücadelesidir.

Atatürkçü öğreti yaşamım boyunca vazgeçmeyeceğim değerdir. Ulu Önder Mustafa Kemal’in ilke ve devrimlerini her zaman yaşatmak için CHP üyeliğinden ve Muratpaşa Belediye Başkan aday adaylığından istifa ediyorum. 

Gereği bilgilerinize sunulur.

 

                                                                                    13.02.2014

                                                                                  Süleyman EVCİLMEN

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695