banner686

Evcilmen start verdi

DSP İl Başkanı Metin Oktay’ı, DSP Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayları ile ziyaret eden Başkan Evcilmen, “Güçlüyüz. Hiçbir eksiğimiz yok. 30 Mart’ta kazanacağız” dedi.

Evcilmen start verdi
banner603
 DSP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı olarak, DSP Antalya İl Başkanlığı’na ilk ziyaretini gerçekleştiren Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen seçim startını verdi. DSP Antalya İl Başkanı Metin Oktay’ı, DSP Muratpaşa Belediye Meclisi Adayları ile ziyaret eden Başkan Evcilmen, “30 Mart’a kadar başarıya koşan, başarıyı hedefleyen, başarıyı isteyen bir anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. DSP Antalya İl Başkanı Metin Oktay 30 Mart seçimlerinden büyük bir başarı yakalayacaklarından emin olduğunu kaydetti.


GÜÇLÜYÜZ KAZANCAĞIZ

DSP Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Adaylarına güvendiğini ve hepsine kefil olduğunu belirten Başkan Evcilmen, “30 Mart’ta kazanacağız bundan şüpheniz olmasın. Birileri de bir ders alması gerekiyorsa o dersi alacak. Güçlüyüz. Hiçbir eksiğimiz yok. Anketlerde önde olduğumuz gerçeği bizi kesinlikle rahatlatmasın.  Bu başarı bize ekstra güç katmalı ve bu farkı daha da büyütmeliyiz. Bu farkın daha da açılığına eminim. Başarıya endeksli bir seçimin startı verdik hepimizin yolu açık olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner705

banner695