banner686

Evcilmen’e Sevgi Seli

Başkan Evcilmen 7’den 77’ye herkesin sevgi seliyle karşılanıyor. Evcilmen’i desteklediğini dile getiren yurttaşlar, “Hangi partiden aday olursanız olun başkanımız sizsiniz” dedi.

 Evcilmen’e Sevgi Seli
banner603
 Muratpaşa Belediye Başkanı ve DSP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Süleyman Evcilmen, Kapalı Yol ve İki Kapılı Han esnafını ziyaret etti. 7’den 77’ye herkesin sevgi seliyle karşıladığı Başkan Evcilmen, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak sohbet etti. Başkan Evcilmen’i alkışlarla karşılayan Muratpaşalılar, “En büyük başkan bizim başkan”, “Halkçı Başkan” sloganları attı. Her koşulda Başkan Evcilmen’i desteklediklerini dile getiren yurttaşlar,  “Hangi partiden aday olursanız olun biz sizinleyiz. Bizim başkanımız sizsiniz” diye konuştu.

EŞİNE ZOR RASTLANIR

Başkan Evcilmen’in esnaf ziyareti keyifli anlara da sahne oldu. Küçük bir hayranı zafer işareti yaparak Başkan Evcilmen’i karşılarken, yükselen alkışlar nedeniyle balkonlara çıkan halk, evlerin balkonlarından Başkan Evcilmen’e sevgi gösterisinde bulundu. Paten kayan gençler de Başkan Süleyman Evcilmen’e destek olurken, Başkan Evcilmen’e gösterilen sevgi seli İki Kapılı Han’da alışveriş yapan turistlerin de ilgisini çekti. Bir turist “Halkın bu kadar sevdiği bir siyasetçinin eşine çok zor rastlanır diyerek” Başkan Evcilmen ile fotoğraf çektirdi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2014, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner705

banner695