banner691
banner686

Hamza Taş anısına fidan diktiler

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse ve Milletvekili Hüseyin samani, Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen programda

Hamza Taş anısına fidan diktiler
banner603

AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse ve Milletvekili Hüseyin samani, Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen programda Antalya İl eski Başkanı Hamza Taş anısına fidan dikme merasiminde partililer bir araya geldi. Korkuteli Yakaköy Mezarlığı’na bin adet fidan diken partililer dana sonra mezarı başında Kur’an okuyup, dua ettiler.

AK Parti Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Hasan Bozdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Korkuteli Yakaköy mezarlığında Antalya eski il başkanı rahmetli Hamza Taş adına fidan dikimi programı düzenlediler. Fidan dikimi etkinliğine AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Konyaaltı İlçe Başkanı Osman Ali Eciş, büyükşehir meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve  il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Partililer, il başkanı rahmetli Hamza Taş’ın köyü, Korkuteli Yakaköy’de bulunan mezarlığa 1000 adet fidan dikti.  Daha sonra rahmetli Hamza Taş’ın mezarını ziyaret ederek, dua ettiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2013, 13:28
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner695

banner696