İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı Devam Ediyor

​​​​​​​Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı merkez ve ilçelerde ihtiyaç sahiplerine şefkat elini uza

banner850
İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı Devam Ediyor
banner764

tmaya devam ediyor. Cam Piramit Bağış Kabul Merkezi’nde özenle hazırlanan ayni (gıda) yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından ve 444 94 20 numaralı telefon üzerinden talepte bulunan vatandaşlara incelemesi yapıldıktan sonra bekletmeden yardım yapılıyor.

SAĞLIKLI GÜNLERE KAVUŞMAK DİLEĞİYLE

Cam Piramit Kongre Merkezi’ndeki Bağış Kabul Merkezi’nden her sabah mahallelere dağıtım için çıkan ekipler, gıda paket ve poşetlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.  Büyükşehir Belediyesi’nin zor günlerinde kendilerine verdiği destek için teşekkür eden ihtiyaç sahibi vatandaşlar, bir an önce sağlıklı günlerin gelmesini diledi.

ALANYA’DA DA DEVAM EDİYOR

Alanya’da ise koronavirüs tedbirleri sonrası gıda talebinde bulunan 168 aileye gıda yardımı yapıldı. Diğer yandan ihtiyaç sahiplerine günlük üç öğün sıcak yemek dağıtımı da devam ediyor. Alanya Aşevi ekipleri, günde 353 kişiye sıcak yemek verirken, gıda paketlerini de vatandaşlara evlerinde teslim ediyor. Hizmetten son derece memnun olan vatandaşlar Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 'e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER