banner686

Meltem’de yollar sıcak asfalt

Muratpaşa Belediyesi, altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde yolları sıcak asfaltla kaplarken kaldırımları düzenleyip engelli yurttaşların kullanımına uygun hale getiriyor

Meltem’de yollar sıcak asfalt
banner603

Yaşam standartını yükselten kaliteli hizmet vermek için gece gündüz çalışan Muratpaşa Belediyesi, yol ve kaldırımları bakıma aldı. Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde sıcak asfalt ve kaldırım çalışması yapıyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; doğalgaz, ASAT ve elektrik hatları gibi altyapısı tamamlanmış olan Meltem Mahallesi 6. Cadde’de yürütülen asfalt ve kaldırım düzenleme çalışmalarını denetledi.

Meltem Mahallesi 6. Cadde’de Fen İşleri Müdürlüğü’nce yapılan çalışmaları denetleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Uysal; “Yama asfalt dönemi Muratpaşa’da bitti. Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerimizde eskisini kazıyıp yeni sıcak asfalt kaplıyoruz. Kaldırımları da yenileyip engellilerimizin kullanımına uygun hale getiriyoruz. İnsanlarımız, turunç çiçeği kokusu arasında düzgün yollarda, düzgün kaldırımlarda yürümelerini istiyor ve bunun için çalışıyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695