banner686

Minikler geri dönüşüme dikkat çekti

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir anaokulda öğrenim gören öğrenciler, geri dönüşüm malzemelerinden tasarlayıp hazırladıkları kostümleriyle ve pankartlarla geri dönüşüme dikkat çekmek için yürüyüş yaptı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...

Minikler geri dönüşüme dikkat çekti
banner603

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir anaokulda öğrenim gören öğrenciler, geri dönüşüm malzemelerinden tasarlayıp hazırladıkları kostümleriyle ve pankartlarla geri dönüşüme dikkat çekmek için yürüyüş yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Alanya Alaaddin Keykubat Anaokulu öğrencileri, geri dönüşüme dikkat çekmek için etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, okul müdürü Selda Akın’ın beraberinde veliler ile öğrenciler, atık materyallerden ve geri dönüşümlü malzemelerden hazırladıkları kıyafetlerle birlikte ellerinde atık malzemelerin yazılı olduğu yazılı dövizlerle Damlataş Parkı’ndan Öğretmenlerevi kadar olan 3 kilometrelik mesafede yürüyüş yaptı. Slogan eşliğinde yürüyüş yapan öğrenciler, dikkatleri de üzerine topladı. Bazı vatandaşlar ise cep telefonları kamerasıyla yürüyüş yapan miniklerin fotoğrafını çekti.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695