Mobil Kuaför Tırı Elmalı’da

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mobil Kuaför Tırı pandemi nedeniyle ara verdiği hizmetine yeniden başladı. Mobil Kuaför Tırı Elmalı’da 331 vatandaşa sosyal mesafe kuralları çerçevesinde saç kesim ve bakım hizmeti verdi.

Mobil Kuaför Tırı Elmalı’da
banner764
banner603

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığının pandemi nedeniyle ara verdiği Mobil Kuaför Tırı Elmalı’da yeniden hizmet vermeye başladı. Antalya’nın kırsal bölgelerini karış karış dolaşarak kadın, erkek ve çocuklar için ücretsiz kuaförlük hizmeti sunan mobil kuaför tırı Elmalı’nın 9 mahallesinde hizmet verdi.

DOKUZ MAHALLEDE HİZMET VERDİ

Mobil kuaför Tırı Elmalı’nın Özdemir, Gölova, Zümrütova, İslamlar, Tekke, Akçaeniş, Dereköy, Macun ve Hacıyusuflar mahallerinde toplam 331 vatandaşa sosyal mesafe kuralları ve salgın önlemleri kapsamında hizmet verdi. Ekipler kadın, erkek, çocuk, genç ve yaşlılara saç kesimi ve saç bakımı yaptı.Mahallelerinde kuaför ve berber olmadığı için ayaklarına kadar gelen bu hizmetten son derece memnun olan Elmalı halkı Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER