Muratpaşa sünnet şöleni 14 Eylül’de

Muratpaşa Belediyesi’nin her yıl düzenlendiği geleneksel sünnet şenliğinde, bu yıl 362 aile çocuklarını sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşayacak.Muratpaşa Belediyesi’nin Anadolu Birliği Kültür Dayanışma Derneği’yle 5-12 yaş aralığındaki...

Muratpaşa sünnet şöleni 14 Eylül’de
banner603

Muratpaşa Belediyesi’nin her yıl düzenlendiği geleneksel sünnet şenliğinde, bu yıl 362 aile çocuklarını sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşayacak.

Muratpaşa Belediyesi’nin Anadolu Birliği Kültür Dayanışma Derneği’yle 5-12 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlendiği geleneksel Sünnet Şöleni, 14 Eylül’de Yenigün Mahallesi Şehitler Parkı’nda yapılacak. Maddi imkânları kısıtlı ailelerin 5-12 yaş aralığındaki çocukları için düzenlenecek şölende 362 aile, çocuklarına eksiksiz bir sünnet düğünün yapmanın mutluluğunu yaşayacak.

5-12 yaş aralığındaki çocukların sünneti, Muratpaşa Belediyesi’nin anlaştığı özel bir hastanede yapılmaya başlandı. Aileler, başvuruda aldıkları kayıt numarası ile hastaneye, verilen randevu tarihinde giderek, çocuklarının sünnetlerini yaptırmaya devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner707

banner695