banner666
banner525

Tek hedef altın kemer

​Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Ali Gürbüz, 14 Temmuz Cuma günü başlayacak 656’ncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde tek hedefinin altın kemeri Antalya’ya, Muratpaşa’ya getirmek olduğunu söyledi.

Tek hedef altın kemer
banner603
HABERİN GALERİSİ
Tek hedef altın kemer

Tek hedef altın kemer

Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Ali Gürbüz, 14 Temmuz Cuma günü başlayacak 656’ncı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde tek hedefinin altın kemeri Antalya’ya, Muratpaşa’ya getirmek olduğunu söyledi.

Muratpaşa Belediyespor Başpehlivanı Ali Gürbüz, bu yıl 656’ncısı düzenlenecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için Kemer’in 670 metre yükseklikteki Gedelme Yaylası’nda yaklaşık 1 aydır devam eden kamp çalışmalarını tamamladı.

Başpehlivan Gürbüz’le birlikte Kırkpınar’da başaltıda madalyanın en büyük adayı Kürşat Korkmaz ve 40 sporcu cuma günü başlayacak güreşlerde Muratpaşa adına, er meydanında boy gösterecek.

Başpehlivan Gürbüz, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, “Kış dönemi de dahil olmak üzere sezona çok iyi hazırlandık. Talihsiz bir sakatlık yaşadım ama şimdi hepsini geride bıraktık” dedi. Kırkpınar’da altın kemer iddialı olduklarını dile getiren Gürbüz, şunları söyledi:

“Sadece ben değil ekip olarak çok iddialıyız. Altın Kemeri Antalya’ya, Muratpaşa’ya getirmek en büyük hedefimiz. Başkanımız Sayın Ümit Uysal yağlı güreşlere büyük destek veriyor. Başkanımıza bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah, Edirne’den altın kemerle döneriz.”

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 19:23
banner568
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner680

banner675

banner643

banner646