banner686

Yaratıcı çocuklara ödülleri verildi

EXPO 2016 Antalya Ajansı tarafından düzenlenen ‘Hayalindeki Minyatür Bahçeni Yarat’ projesinde dereceye giren çalışmalara ödülleri Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle verildi.

Yaratıcı çocuklara ödülleri verildi
banner603
 Milli Eğitim Bakanlığı’nca düzenlenen Öğrenme Şenliği etkinlikleri kapsamında EXPO 2016 Antalya Ajansı tarafından ‘Hayalindeki Minyatür Bahçeni Yarat’ proje yarışması düzenlendi. 21 okuldan öğrenciler kendi hayallerindeki bahçenin maketini yaparak yarışmaya kaldı. Her okuldan bir öğretmen ve 5 öğrencinin ortak çalışması olarak hazırlanan projeler, jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmede 3 proje ödüle layık görüldü.

Jüri üyeleri tarafından belirlenen projelere ödülleri Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle verildi. Yarışmada birinci seçilen eser sahiplerine bisiklet, ikincilere fotoğraf makinesi üçüncülere ise kol saati hediye edildi.

Birinci seçilen Abdurrahman Neriman Bileydi Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerine ödülünü EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, ikinci seçilen Habipler Ortaokulu öğretmen ve öğrencilere ödüllerini Antalya Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Yakup Hoplaz, üçüncü seçilen Dr. Günseli Dr. Bülent Akınsal Ortaokulu öğretmen ve öğrencilere ödüllerini de Jüri Üyeleri Hidayet Erşan ve Şule Özkan birlikte verdiler.

Ödül töreni sonunda EXPO 2016 Antalya Gönüllüleri tarafından sahneye konan Kırmızı Şapkalı Kurt isimli oyunu, salonu dolduran öğrenciler beğeniyle izledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner697

banner695

banner696

banner698