banner525

Yıldız fabrikası Muratpaşa

MuratpaşaBelediyespor’un gelecek vaat eden üç futbolcusu Antalyaspor’la sözleşme imzaladı.

Yıldız fabrikası Muratpaşa
banner605
banner603

MuratpaşaBelediyespor’un gelecek vaat eden üç futbolcusu Antalyaspor’la sözleşme imzaladı. Enes Çavdar, Yunus Yıldız ve Ekrem Kocabıyıkoğlu bu sezon kırmızı beyazlı takımın U21 kadrosunda mücadele edecek.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Gelişmiş ülkeler kendi sporcusunu kendi yetiştiren ülkelerdir” anlayışıyla Antalyaspor’un Türkiye'de bütün lig kulüplerine öncülük etme iddiasını taşıyan altyapı sistemi buluştu ve MuratpaşaBelediyespor’dan 6 futbolcu ve 2 antrenör yeni sezon için kırmızı beyazlı takımla sözleşme imzaladı.

MuratpaşaBelediyespor’un Antalya şampiyonu olan U19 takımında oynayan Enes Çavdar, Yunus Yıldız ve Ekrem Kocabıyıkoğlu artık kırmızı beyazlı formayı giyecek. Paşa’nın üç genç oyuncusu Antalyaspor’un U21 kadrosunda yer alacak. Bununla birlikte Mehmet Dal, Mustafa Aydın ve Adahan Altan MuratpaşaBelediyespor’dan Antalyaspor altyapı gruplarına katıldı.

MuratpaşaBelediyespor’u U17 kategorisinde Türkiye şampiyonu yapan antrenör Barış Çakar da Antalyaspor’un U19 takımının hocası olurken U11–12 takımlarını çalıştıran Mustafa Erol da Antalyaspor’un altyapı da teknik heyetine dahil oldu. 

banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623