Yusuf  Amca ve Naime Nine’nin hasta yatağı Büyükşehir’den

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara hasta yatağı yardımında bulunmayı sürdürüyor. Ekipler Elmalı’nın Çalpınar Mahallesi’nde yaşayan Yusuf Öner ile Kemer’e bağlı Merkez Mahallesi’nde yaşayan NaimeDabağoğlu’nahasta yataklarını teslim etti.

Yusuf  Amca ve Naime Nine’nin hasta yatağı Büyükşehir’den
banner603

Antalya’nın 19 ilçesinde yaşayan vatandaşların yardımına koşan Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bu kez Elmalı’da Yusuf Öner ile Kemer’de NaimeDabağoğlu’nunumudu oldu.

YUSUF AMCA YER DÖŞEĞİNDEN KURTULDU

Elmalı’nın ÇalpınarMahallesi Kızılpınar mevkiinde yaşayan 68 yaşındaki Yusuf Öner’i evinde ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi ilçe hizmet birimi ekipleri kısmi felç geçiren ve yatağa bağlı yaşayan yaşlı adamın hasta yatağına ihtiyacı olduğunu tespit etti.Daha önce yer döşeğinde yatan ve sürekli ağrı çeken Yusuf Amcaya Büyükşehir Belediyesi tarafından hasta yatağı yardımında bulunuldu. Konforlu bir yatağa kavuştuğu için büyük mutluluk yaşayan Yusuf Öner,” Muhittin Böcek Başkanımız sesimizi duydu, buralara kadar hasta yatağını ulaştırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.

NAİME NİNENİN YAKINLARI TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı Sosyal Hizmet Uzmanı tarafından incelenmesi sonrası Kemere bağlı Merkez Mahallesi’nde yaşayan 94 yaşındaki NaimeDabağoğlu’na da hasta yatağı teslim edildi.Yaklaşık 3 yıldır yatağa bağımlı yaşayan aynı zamanda Alzheimer hastası olan NaimeNine’nin yakınları böyle bir hizmetin kendileri ve bu sorunları yaşayan aileler için çok önemli olduğunu belirterek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

banner756
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner755

banner695