Kumluca MYO Çevre Temizliğine Dikkat Çekti

Akdeniz Üniversitesi (AU) Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri turizm için önemli bir ilçe olan Kumluca’da her yıl olduğu gibi bu yılda bahar dönemi çevre temizliği gerçekleştirdi.

Kumluca MYO Çevre Temizliğine Dikkat Çekti
banner603

Kumluca MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Uğur Acar, Öğr.Gör. Dr. Nimet Aydoğan ve Öğr.Gör. Miray Sütbaş öncülüğünde gerçekleştirilen çevre temizliği ve çöp toplama etkinliğine Kumluca MYO öğrencileri yoğun katılım gösterdiler. Öğr.Gör. Miray Sütbaş; “Kumluca'yı çevre dostu bir ilçeye dönüştürme gayreti içerisinde olduklarını, bu nedenle geleneksel hale getirmeye çalıştıkları çevre temizliği etkinliği düzenlediklerini” söyledi.

Kumluca MYO olarak üstlerine düşen sorumluluk duygusuyla hareket ettiklerini ifade ederek, “Özellikle caretta caretta’ların yumurtlama döneminde önce sahil bölgesindeki çöpleri temizlemek için öğrencilerimizle el ele verdik, daha temiz bir Kumluca için kolları sıvadık" diye konuştu.

Kumluca MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Uğur Acar, etkinlik sonunda, sağladıkları destekten dolayı Kumluca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Tamer Aksu ve ekibine teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 16:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner755

banner695

banner725