Demre Belediyesinden okullara destek

Demre Belediyesi, öğretmen ve öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda ders işleyebilmeleri için bölgedeki okullara fiziki destekte bulunuyor. Okullarda peyzaj düzenlemesi, boya, bakım-onarım ve genel temizlik yapılıyor.

Demre Belediyesinden okullara destek
banner603

Demre Belediyesi Temizlik, Park Bahçeler ve Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, boya, bakım-onarım ve genel temizlik çalışması ile okulları yeni eğitim-öğretim yılına hazırlıyor. Son olarak Anadolu Lisesi ve Yunus Emre İlkokulu’nda çalışma yürüten ekipler, sınıflarda pencereden, sıraya; okul tahtasından masaya kadar ayrıntılı bakım onarım ve temizlik yapıyor. Okul bahçesinde banklar ve çocuk oyun grupları boyanıyor.

Okullarda fiziki koşulları daha iyi noktaya taşıyabilmek adına Belediye olarak her türlü desteği verdiklerini ifade eden Demre Belediye Başkanı Avukat Okan Kocakaya, 2019-2020 eğitim öğretim yılı içinde bölgede ki okullara desteklerini sürdürdüklerini bildirdi. Çoğunlukla acil ihtiyaç durumundaki okullarda bu çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Başkan Kocakaya, okullarda peyzaj düzenlemesinden, boya-badana çalışmasına kadar birçok kalemde çalışma yürüttüklerini kaydetti. Okul yönetimi ve ailelerin bu çalışmalardan son derece memnun olduklarını ifade eden Okan Kocakaya, şuana kadar yaklaşık 8 okulda bakım, onarım ve temizlik çalışması yaptıklarını bildirdi.

Gelen talep üzerine bu çalışmalara aralıksız devam edeceklerini dile getiren Başkan Okan Kocakaya, yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695