banner686

Demre’de Noel Baba Caddesi sahile bağlanıyor

Demre Belediyesi, Noel Baba Caddesini sahile bağlayacak 1,2 kilometrelik yeni bir cadde açmak için çalışmalara başladı.Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, çalışmaları yerinde inceleyip bilgi aldı. İlçenin şehircilik ve ekonomik olarak...

Demre’de Noel Baba Caddesi sahile bağlanıyor
banner603

Demre Belediyesi, Noel Baba Caddesini sahile bağlayacak 1,2 kilometrelik yeni bir cadde açmak için çalışmalara başladı.

Demre Belediye Başkanı Süleyman Topcu, çalışmaları yerinde inceleyip bilgi aldı. İlçenin şehircilik ve ekonomik olarak gelişimini hızlandırmak için gerekli çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Tophçu , " Bu çalışmalar kapsamında Noel Baba Caddesinin devamı şeklinde sahile dik olarak uzanan 25 metre genişliğinde 1,2 kilometre uzunluğunda daha önce onaylanan imar planlarına göre yeni bir cadde açıyoruz. Bu cadde ile Demre ilçe merkezinin deniz ve turistik işletmelerle bağlantısını sağlamış olacağız. Fedakârlık yaparak yolun açılmasında belediyemize yardımcı olan arsa sahibi vatandaşlarımıza ayrıca çok teşekkür ederiz. Yapımı hızla devam eden caddemiz diğer caddeler gibi modernleşecek, İlçemizin ve Büyükkum Mahallemizin ticaret ve turizm sektöründe gelişimine büyük katkılar sağlayacaktır. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 17:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf
yusuf - 8 ay Önce

kaç yıldır şehir merkezindeki halk pazarı çevre yolları çamur toprak içinde. millet dağ yollarını asfaltlar iken demrede merkez çamur toz içinde. neyin hizmeti.

SIRADAKİ HABER

banner707

banner695