banner525

1 YILDA 450 BEBEĞE HOŞ GELDİN...

Elmalı Belediyesi olarak 1 Yılda 450 Bebeğe Hoş geldin Dedik.

 1 YILDA 450 BEBEĞE HOŞ GELDİN...
banner605
banner603

 

Elmalı Belediyesi tarafından başlatılan Hoşgeldin Bebek projesi kapsamında, yeni bebek sahibi olan aileler evlerinde ziyaret edilerek çeşitli hediyeler veriliyor.

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin'in eşi Dilek Öztekin ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Durmuş Altan koordinatörlüğünde yürütülen proje kapsamında her hafta ilçede yeni bebek sahibi aileler evlerinde ziyaret ediliyor. Ziyarette ailelerin ihtiyaçları değerlendirilirken, yeni doğan bebekler için ailelere hediye veriliyor. 

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, böyle bir uygulamayı başlatarak, ilçede yeni bebek sahibi olmuş ailelerin mutluluğuna ortak olmak istediklerini söyledi.

Proje kapsamında her hafta ilçede yeni doğan bebeklerin ailelerinin ziyaret edildiğini ifade eden Öztekin, şöyle konuştu:

"Projemiz sürekli olarak devam edecek, bütün yeni doğan bebeklerimize sosyo-ekonomik durum, fikir ayrılığı gözetmeksizin ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz, Ben hepsine ulaşamayabilirim. Ama sevgili eşim Dilek Öztekin ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü personelim ulaşacaktır. Bu projede yeni bebek sahibi olan ailelerimizin mutluluğuna ortak olmak, anne-babalık duygusunu yaşayan ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olduğumuzu göstermekti. Projemiz halkımız tarafından büyük beğeni görüyor, ziyaret edilen aileler memnuniyetlerini dile getiriyorlar. İnşallah projemizi bu şekilde devam ettireceğiz."

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2016, 10:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623