banner525

MHP ELMALI İLÇE BAŞKANI AHMET AYDIN

Milliyetçi Hareket Partisi Elmalı İlçe Olağan Kongresi gerçekleştirildi. MHP Elmalı İlçe Başkanlığı için Ahmet Aydın ve İbrahim Tok’un yarıştığı seçimi Ahmet Aydın kazandı ve MHP Elmalı İlçe Başkanı oldu.

MHP ELMALI İLÇE BAŞKANI AHMET AYDIN
banner603
MHP Elmalı İlçe Kongresine MHP Antalya İl Başkanı Cemal Gençer, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP İlçe Başkanları, Önceki dönem MHP İl Başkanları, MHP İlçe Belediye Meclis Üyeleri, Önceki Dönem MHP’li Belediye Başkanları, Önceki Dönem Antalya Ülkü Ocakları Başkanları, İlçe Ülkü Ocakları Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri ve partililer katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Cemal Gençer, seçime katılan iki Başkan adayına da başarılar diledi ve birlik beraberlik mesajı verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Elmalı İlçe Başkanlığını kazanan Ahmet Aydın “Daha güçlü bir Türkiye daha müreffeh bir millet daha kudretli bir devlet ancak Milliyetçi Hareketin iktidarıyla mümkün olacaktır. Bu büyük ülküye gönül verenler çile çektiler, mücadele ettiler, şehit düştüler ve bugün burada toplanmamıza vesile oldular. Aziz şehitlerimize, hayatta olmayan ülküdaşlarımıza, dava arkadaşlarımıza Allah rahmet eylesin.
Milliyetçi hareketin değerli mensupları bizler, sıradan bir davanın mensupları değil, saman 
Alevi gibi parlayıp sönen siyasi partilerin ayarı değil, milletin öz benliğinden doğmuş köklü 
bir hareketiz. Gözlerinizde yapılacak olan ilk seçimde, Topdağında üç hilali dalgalandırmanın ışığını görüyorum. Sayın Genel Başkanımız Lider Devlet Bahçeli’nin söylemiyle işte, asalet burada, sadakat burada, cesaret burada. Bütün güzellikler bu salondadır. Tek nefestir ve tek sestir. Buradan tüm Elmalı’ya söz veriyorum ki, kongre sürecinin başladığı bu andan itibaren sağduyuyu elden bırakmayacak ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız” dedi.

MHP Elmalı İlçe Başkanlığına Aday olan İbrahim Tok “Partimizin Üç Hilalli Bayrağını hiç inmemek üzere Elmalı burçlarına asmak için, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in adını Elmalı caddelerinden silmek isteyenlerden tekrar Belediye’yi geri alarak, aynı ismi hak ettiği yere yine vermek için bu kutlu vazifeye talibiz. Başbuğumuzun izinde, Liderimiz Dr.Devlet Bahçeli’nin emrinde, herkesin hizmetinde, hiç durmadan, yorulmadan çalışacağız. Milliyetçi Hareketi bundan sonra yapılacak olan seçimlerde, şehrimizde birinci yapmak için çalmadık kapı, ziyaret etmedik gönlünü almadık hemşeri bırakmayacağız. Kimseyi senden benden diyerek asla ötekileştirmeyeceğiz. Kaybedenin olmayacağı, kazananın ise sadece Milliyetçi Hareket olacağı kongremizin partimize, şehrimize hayırlı olsun” dedi. 

Divan Başkanlığı görevini ise MHP Antalya İl Başkanı Cemal Gençer, Divan Üyeliğini, MHP Antalya Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Arif Sarıdaş, MHP Antalya İl Sekreteri Remzi Can, Mustafa Karagül yaptı.

171 delegenin oy kullandığı MHP Elmalı İlçe Başkanlığı seçiminde İbrahim Tok 27 oy aldı, Ahmet Aydın ise 141 oy alarak MHP Elmalı İlçe Başkanı seçildi. 3 oy ise geçersiz sayıldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 11:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner625

banner630

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner623

banner618