banner686

Finike Batı’nın “Parlayan Yıldızı”.

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ve Finike Ak Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasını(KUTSO) ziyaret etti.

Finike Batı’nın “Parlayan Yıldızı”.
banner603

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu ve Finike Ak Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odasını(KUTSO) ziyaret etti. Ziyarette Finike’de devam eden ve yapılması planlanan konular görüşüldü.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarete Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Finike Ak Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ ve Ak Parti Finike İlçe Teşkilatı katılırken Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Hüdavendigar Günay ve Yönetim Kurulu Muharrem Şahin hazır bulundu.

Yeni hizmet binasının KUTSO’ya hayırlı olmasını dileyen Finike Belediye Başkanı Sarıoğlu, “KUTSO’nun Finike ve bölgemizde yaptığı çalışmaları takdirle izliyoruz. Birçok yeni projede işbirliği yaparak güzel işler başarabileceğimize inanıyorum.

Finike gerek sahildeki turizm yatırımları gerek şehir içerisindeki modern düzenlemeler ve gerekse beldelerimizde tarım alanında yaptığımız çalışmalar ile insanların yaşarken keyif aldığı, ülkemizin en seçkin kentlerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Çalışmalarımız tamamlandığında Finike yalnızca portakalı ile değil şehircilik alt yapısıyla da modern bir liman kenti olarak Batı’nın parlayan yıldızı olmaya devam edecektir” dedi.

Finike’de ki yatırımların aralıksız devam ettiği belirten Ak Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, devlet hastanesi, eğitime yönelik okul, yurt ayrıca kamu kurumları inşaatlarıtamamlanmak üzere olduğunu ayrıca belediye ile mevcut yatırımların yanı sıra yeni projelere ilişkin çalışmaları da istişare ederek yürüttüklerini söyledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti belirten KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, “Finike ilçemiz Kumluca, Demre ve Kaş ile birlikte hizmet verdiğimiz dört ilçemiden biri. Finike, Antik Lykia kentleri içerisinde bugüne kadar özelliğini koruyarak yaşamın devam ettiği ender kentlerden. Biz KUTSO olarak Finike ilçemize yapılacak her güzel projenin destekçisi ve takipçisi olmaya devam edeceğiz. Önemli bir alternatif turizm rotası olan Lykia Yolunun Finike ilçemizi ve bölgemizi en doğru ve faydalı şekilde kapsaması için birçok çalışma yaptık. Seçim döneminde ve sonrasında Finike’de yapılacak büyük projelerin destekçisi olduk” dedi.

Ziyaretin ardından heyet yeni hizmet binasını gezdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner707

banner695