banner525

Kemer’de dostluk turnuvası

​Kemer Belediyesi önemli bir uluslararası organizasyona daha ev sahipliği yaptı. 8 ülkeden 30 sporcunun katıldığı ACB Young Eagles Profesyonel MMA Turnuvası Göynük Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Turnuvanın açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül dostluk vurgusu yaptı.

Kemer’de dostluk turnuvası
banner605
banner603

Kemer Belediyesi önemli bir uluslararası organizasyona daha ev sahipliği yaptı. 8 ülkeden 30 sporcunun katıldığı ACB Young Eagles Profesyonel MMA Turnuvası Göynük Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Turnuvanın açılışında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül dostluk vurgusu yaptı.

Kemer Belediyesi uluslararası birçok etkinlik düzenleyerek ilçenin tanıtımına ve turizmine katkı sunuyor. Bu etkinliklerden biri de Kemer Belediyesi ile Karma Dövüş Sanatları (MMA) Federasyonu’nun Göynük Atatürk Spor Salonu’nda düzenlediğiACB Young Eagles Profesyonel MMA Turnuvası oldu. Turnuva önümüzdeki günlerde çeşitli ülkelerin televizyonlarında yayınlanacak.

KÜCÜK MOSVA’DAN RUSYA’YA SELAM

Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Küçük Moskova Kemer’den Rus dostlarımıza selamlarımızı iletiyoruz. Rusya ile Osmanlı’dan bu yana süren dostluğumuzu turizm yoluyla perçinledik. 1990 yıllarda Antalya’da ilk Rus turist kafilesini karşılamamızınüzerinden 22 yıl geçti ve ilçemizde her geçen yıl daha Rus misafir ağırlayarak iki ülke ilişkilerinin gelişmesine katkı sağladık. 2015 yılından bu yana Rusya’nın Zafer Günü’nü ilçemizde yerleşik Ruslar, Rus turistler ve Kemerlilerle birlikte kutluyoruz. Bu turnuvanın da turizmimize ve ilçemizin tanıtımına büyük katkısı olacağına inanıyorum. Tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.  MMA Federasyonu Başkanı Ali Arık da ACB'nin dünyanın en büyük üçüncü MMA organizasyonu olduğunu belirterek desteklerinden dolayı Kemer Belediyesine teşekkür etti

8 ÜLKEDEN 30 SPORCU

8 ülkeden 30 sporcunun katıldığı turnuvada Türk ve Rus sporcular bir araya gelerekYunanistan, Ermenistan, Ukrayna, Gürcistan, Bulgaristan, İran ve İsrail adına dövüşen sporcularına karşı mücadele ettiler. Türkiye’den 7 sporcunun yer aldığı turnuvada galip gelen sporculara çeşitli miktarda para ödülü verildi.Karşılaşmaları; Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün yanı sıra İlçe Garnizon Komutanı Yasin Berçin, İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Karayakalı, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Belediye Meclis Üyesi Semih Top, yabancı ülkelerden gelen konuklar ve Kemerliler izledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 12:49
banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623