banner525

Schwabach'tan Gül’e teşekkür

​Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Almanya’nın Schwabach kentine giden Göynük Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Başkan Mustafa Gül’e teşekkür ettiler.

Schwabach'tan Gül’e teşekkür
banner605
banner603

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle Almanya’nın Schwabach kentine giden Göynük Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Başkan Mustafa Gül’e teşekkür ettiler. Öğretmen Betül Çavdaroğlu “Gezi öğrencilerimizi çok yararlı oldu” dedi

 Kemer’in kardeş kenti olan Almanya’nın Schwabach kentinde 13-19 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Şehir Günü etkinliklerine Göynük Fen Lisesi’nden 8 öğrenci ile 2 öğretmen katıldı. Kemer ile Schwabach arasındaki Uluslararası Gençlik Değişim Programı (Jam Camp İnternationaler Jugendaustausch Zum Stadtjubiläum)  kapsamında Göynük Fen Lisesi’nden 4 erkek, 4 kız öğrenci ile 2 öğretmen Schwabach’a gitti. Çeşitli etkinliklere katılan öğretmen ve öğrenciler Kemer’e çok mutlu döndüler.

BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Grup adına açıklama yapan öğretmen Betül Çavdaroğlu, “Bizlere böyle bir imkân sağladığınız için Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gül Beye, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Tamer Beye, bizim için var gücüyle çalışan ve projeye katkı koyan belediye çalışanı Halyna hanıma ve bizleri götürüp getiren belediye şoförlerine çok teşekkür ederiz. Çocuklar bu gezide kurdukları dostlukları ve yaşadıkları deneyimi ömür boyu unutmayacaklardır” dedi.

KÜLTÜR ALIŞVERİŞİ

Kardeş kent ilişkilerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Schwabach kenti ile kardeşlik ilişkilerimiz yıldan yıla daha çok gelişiyor. Göynük Fen Lisesi’nden Schwabach Şehir Günü etkinliklerine giden öğrencilerimiz ile Alman öğrenciler arasında önemli bir kültür alışverişi sağlandı. Gezinin öğrencilerimize çok yararlı olduğunu inanıyorum. Eğitime her zaman destek olacağız” diye konuştu.

                                                                                                                                                                                                                  

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 23:59
banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623