banner525

Yeni Başsavcıdan Başkan Gül’e Ziyaret

Kemer’e yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Boyalı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yeni Başsavcıdan Başkan Gül’e Ziyaret
banner605
banner603

Kemer’e yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Boyalı, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Gül, Boyalı’ya görevinde başarılar diledi.

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun yaz kararnamesi kapsamında, Kemer Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kağan Doğan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanırken yerine Karaman Cumhuriyet Savcısı Lütfü Boyalı Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanarak göreve başladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret eden Savcı Lütfü Boyalı, Kemer’e hizmet vermekten onur duyacağını belirtti. 

Ziyaret için teşekkür eden Başkan Gül ise , “Kemer’e yeni atanan ve ilçemizde bizlerle birlikte görev yapacak olan Cumhuriyet Savcısı Lütfü Boyalı’ya görevinde başarılar diliyorum. Kurumlar işbirliği içerisinde hareket ederse daha uyumlu olurlar, güzel işler başarırlar bizler de Kemer Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Gelecek nesillere güzel bir Kemer bırakmak için el ele çalışacağız.”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 13:40
banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623