banner686

30’uncu Şehzade Korkut Şenlikleri kapsamında Ali Kınık Konser verdi

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 30’uncu Şehzade Korkut Şenlikleri ve Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesinde Ali Kınık konser verdi.

30’uncu Şehzade Korkut Şenlikleri kapsamında Ali Kınık Konser verdi
banner603

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde 30'uncusu düzenlenen Şehzade Korkut Şenlikleri kapsamında Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Kınık konser verdi.

Korkuteli'de 30'uncusu düzenlenen Şehzade Korkut Şenlikleri etkinlikleri kapsamında Ali Ayşe'yi Seviyor şarkısıyla büyük beğeni toplayan sanatçı Ali Kınık konser verdi. 
Konserine Son Bir Defa adlı türküyle başlayan Sanatçı, Ali Ayşe'yi Seviyor, Bu Şarkı Senindi Unutma, Çal Kemancı gibi sevilen türküleriyle devam etti.

Türkiye'm şarkısıyla da muhteşem bir kapanış yapan Ali Kınık'ın okuduğu Kerkük şiirinin ardından konseri izleyenler "Kerkük Türk'tür, Türk kalacak" sloganları attı.

Konser sonrası Ali Kınık'a Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban ve Güreş Ağası Hamdi Sarıca tarafından plaket takdim edildi. Kendisine gösterilen sevgiden memnuniyet duyduğunu belirten Ali Kınık, Korkuteli halkının kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ve burada olmaktan gurur duyduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695