banner686

Şehzade Korkut Şenlikleri

 Antalya'nın Korkuteli ilçesinde 30'ucusu düzenlenen Şehzade Korkut Şenlikleri etkinlikleri kapsamında Yusuf Güney ve Simge Sağın konser verdi.

Şehzade Korkut Şenlikleri
banner603

Korkuteli'de 30'uncusu düzenlenen Şehzade Korkut Şenlikleri ve Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri etkinlikleri kapsamında şarkıcı Yusuf Güney ve Simge Sağın sahne aldı.

İlk olarak Yusuf Güney'in sahne aldığı şenlik alanına gelenler Yusuf Güney'e yoğun ilgi gösterdiler.

Sevilen şarkılarıyla birlikte yöresel eserleride seslendiren Yusuf Güney, sempatik tavırları ve eğlenceli sahne performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Güney, alanı dolduran binlerce hayranına iki saati aşkın süre boyunca unutulmaz anlar yaşattı.  Korkuteli pendik bayan Belediye Başkanı Hasan Ali İrban ve Güreş Ağası Hamdi Sarıca, Yusuf Güney'e günün anısına teşekkür plaketi verdiler.


Gecenin ilerleyen saatlerinde ise 'Miş miş' şarkısıyla adını duyuran Simge Sağın, sahneye çıktı. Özellikle genç hayranlarının ilgisiyle karşılaşan Simge Sağın'ın sahne şovu ve güçlü performansı izleyenler tarafından beğenildi. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban ve Güreş Ağası ataköy bayan Hamdi Sarıca, Simge Sağın'a günün anısına teşekkür plaketleri verdiler.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695