banner686

ADRASAN SAHİLİ TEMİZLENDİ

Kumluca Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sezon sonu olması ve yağmurun ardından Adrasan sahilinde temizlik çalışması gerçekleştirdiler.

 ADRASAN SAHİLİ TEMİZLENDİ
banner603

Kumluca’ya bağlı Adrasan Mahallesi’nde yaz sezonunun sona ermesi ve yağmurların ardından denizde oluşan dalgalarla sahile çıkan atıklar, Kumluca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi.

Adrasan sahilinde yürütülen temizlik çalışmalarında ekipler tarafından toplanan yaklaşık üç kamyon çöp, belediye çöplüğüne götürüldü. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Adrasan’ın Kumluca’nın turizme açılan bir penceresi olduğunu, Adrasan’da belediye olarak yapılması gereken tüm hizmetleri imkanlar dahilinde gerçekleştirdiklerini söyledi.

Bu çalışmalardan birinin de Adrasan’ın temizliği olduğunu ifade eden Çetinkaya, yaz sezonun sona ermesi ve yağışların ardından denizin dalgalarla sahile çıkardığı çöpleri ekiplerin topladığını, böylece hem sahili hem de denizin tekrar kirlenmesini önlediklerini belirtti.

Adrasan’da belediye olarak bundan sonrada hizmetlere devam edeceklerini vurgulayan Çetinkaya, Adrasan’ı sürdürülebilir turizmin yapıldığı Türkiye ve dünyanın ender yerlerinden bir yer olması için çalışacaklarını bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2014, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner697

banner695

banner696

banner698