ADRASAN YOL GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILACAK

Kumluca Belediyesi tarafından Adrasan Mahallesinde yol genişletme ve asfalt çalışması yapılacağı bildirildi.

banner850
 ADRASAN YOL GENİŞLETME VE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILACAK
banner764
banner603

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe ve Fen İşleri Müdürü Müsamettin Öner ile, Adrasan Mahallesi Hal caddesi, Topuz ve Bahçeler mevkinde yapılacak yol genişletme ve asfalt çalışması öncesi mahalle sakinleriyle toplantı düzenledi.

Toplantıda konuşan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Adrasan’ın adının ilçede bir marka değer olduğunu, belediye olarak yaptıkları tüm hizmetlerde burada yaşayan insanların daha rahat etmesini ve Adrasan’ın marka değerinin artmasını arzuladıklarını söyledi.

Uzun zamandan bu yana yol sorunu yaşanan Hal caddesi, Topuz ve Bahçeler mevkinde önce yol genişletme, ardından da asfalt çalışması yapmak istediklerini ifade eden Çetinkaya, “Burada yapacağımız her çalışmayı sizlerle birlikte planlamak istiyoruz. Mevcut durumu hepimiz biliyor, yolun bazı bölümlerinde işgal durumu var. Bizim sizden istediğimiz bu işgallerin hemen kaldırılması. Bunlar bazı yerlerde bir meyve ağacı, bazı yerlerde bir duvar. Bugüne kadar ben yaptığımız tüm hizmetleri halkın rızasıyla, halkla birlikte gerçekleştirdim. Burada da sizlerin bize yardımcı olmanızı, birlikte kısa sürede yol sorununu çözmek istiyoruz” dedi.

Çalışmalarda mevcut var olan yolun 9 metre genişliğe çıkartılacağını kaydeden Çetinkaya, yolun sağında ve solunda bulunan elektrik ve telefon hatlarının arasında kalan tüm işgallerin kaldırılmasını istediklerini, bunun sağlanması halinde yol çalışmalarına hemen başlayabileceklerini bildirdi.

Adrasan Mahallesi sakinleri de yapılacak olan yol çalışması için kendilerinin de belediye ekiplerine destek vereceklerini, bu konuda işgallerin kaldırılmasını gerek kendi imkanları, gerekse belediye ekiplerinin desteğiyle sağlayacaklarını belirttiler. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2016, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER