banner666
banner525

Büyükşehir'den Kumluca - Finike Bağlantısına Sıcak Asfalt Çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Hacıveliler - Hızırkahya ve Kavakköy Mahalle arasındaki 4 km’lik güzergâhta sıcak asfalt çalışmasını tamamladı.

Büyükşehir'den Kumluca - Finike Bağlantısına Sıcak Asfalt Çalışması
banner603

Kumluca'da vatandaşların yoğun bir şekilde kullandığı yol güzergâhı Kumluca ve Finike'yi bağlayan 4 kilometre uzunluğunda olan Hacıveliler - Hızırkahya ve Kavakköy bağlantı yolunu Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ekipleri tarafından bozulan kısımların bakım ve genişletme çalışmalarının ardından 10 günlük çalışma ile yolu sıcak asfaltla kapladı.

‘’HİZMET SEVDALISI MENDERES TÜREL’’

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran ‘’Sıcak asfalt kaplama çalışması tamamlanan Kumluca – Finike arası ulaşımında vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ve Hacıveliler - Hızırkahya ve Kavakköy Mahallelerine ulaşım sağlayan bağlantı yolumuzu Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerimizin özverili çalışmaları ile sıcak asfalt ile kaplandığını belirtti. Evran “Kumluca ilçemizin Merkez mahallelerinde olduğu gibi kırsalındaki mahallelerde de çalışmalarımıza ara vermeden Büyükşehir Belediyesi olarak alt yapı ve asfalt konusunda gerekli yatırımları yapıyoruz. Belirlenen program dâhilinde yöremizde sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları devam edecek. Hizmet sevdalısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel 'e Kumluca‘mıza verdiği önem ve Hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

‘’YOL DEMEK MEDENİYET DEMEKTİR’’

Hızırkahya Mahalle Muhtarı Hüseyin Ergün '' Hızırkahya Mahallemize Sıcak Asfaltı getirdiği için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel 'e çok teşekkür ediyor, işinde kolaylıklar diliyorum. Ayrıca kırsal hizmetler daire başkanı İsa Akdemir 'e Büyükşehir Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran ve Ak Parti Kumluca İlçe Başkanı Arif Yavuzer'e mahallemize yaptığı katkıdan dolayı teşekkür çok teşekkür ediyorum. Yol demek medeniyet demektir. Durmak yok Hizmete devam.'' dedi

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2017, 20:26
banner568
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 13 ay Önce

Yolu yükselttiniz yol kenerında olan işletmeleri yarın su basacak çok kulaklarınız çınlayacak

banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner675

banner643

banner646