Esnaf Odasından Başkan Köleoğlu’na Teşekkür Ziyareti

Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selçuk Çınar ve yönetim kurulu üyeleri Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundular.

Esnaf Odasından Başkan Köleoğlu’na Teşekkür Ziyareti
banner603

Kumluca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selçuk Çınar ve yönetim kurulu üyeleri Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na ( COVİD-19 ) Koronavirüs pandemi sürecinde Kumluca Belediyesinin esnaflara yapmış olduğu destek ve önlemler için teşekkür ziyaretinde bulundular.

Başkan Çınar, Kumluca Belediyesi ile tam anlamıyla işbirliği içinde olduklarını belirterek, “Belediye Başkanımız Köleoğlu ile pandemi döneminde mesai ve zaman mefhumu olmadan sürekli iletişim halinde olduk. Esnaflarımız adına talep ve dileklerimizi rahat bir şekilde ilettik. Sağ olsun şimdiye kadar taleplerimize olumsuz bir yanıt almadık. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte teşekkür ziyaretinde bulunduk.” Dedi.

Başkan Köleoğlu; “Ekonomimizin temel taşları esnaflarımızın taleplerini her zaman emir telakki ettik. Pandemi döneminde de öncesinde olduğu gibi Esnaflarımız ve Esnaf odamız ile tam iş bilirliği içinde çalıştık. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

banner756
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ALPTEKİN
Mehmet ALPTEKİN - 3 hafta Önce

Esnaflar için neler yapılmış. Madde madde açıklama bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner755

banner695