KONTEYNIR EVLER TESLİM EDİLDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca’da yaşanan yangında evleri hasar gören 10 aileye konteynır ev gönderdi.

KONTEYNIR EVLER TESLİM EDİLDİ
banner603
 Kumluca İlçesinin Erentepe ve Adrasan Mahallelerinde yaşanan orman yangınları sonrasında yaralar sarılmaya başlandı. Yangının başladığı andan itibaren tüm birimleri ile teyakkuza geçen Büyükşehir Belediyesi yangında mağdur olan ailelere konteynır ev, eşya ve gıda yardımında bulunuyor. 
10 KONTEYNIR EV TESLİM EDİLDİ
Büyükşehir Belediyesi Kumluca’nın Adrasan Mahallesi Seylemit mevkiinde yangın sonucu evi kullanılmaz hale gelen 4 aileye konteyner gönderdi. Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından bölgeye getirilen konteyner evlerin uygun bir alana kurulmasının ardından elektrik ve su tesisatları kullanılır hale getirildi. Teknik Destek Şube Müdürlüğü ekipleri Seylemit mevkii dışında, Adrasan’ın Üzümlü ile Sarıkavak Mahallesi Horozötmez mevkiinde evi yanan ailelere de 6 adet konteyner gönderdi.  
ACILI GÜNÜMÜZDE YALNIZ DEĞİLİZ 
Yangında evi yanan Beytül Üras’a konteyner evini Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran teslim etti. Çıkan yangında evleri yanan ve hayvanları telef olan Beytül Üras’da “bu zor ve acılı günümüzde Büyükşehir Belediyesi bize destek verdi çok mutlu olduk. Allah sizlerde razı olsun” diyerek kendilerini unutmadığı için Başkan Menderes Türel’e de teşekkür ettiler. 
YARALAR SARILIYOR
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi de felakete uğrayan ailelere kanepe, halı, yatak, mutfak malzemeleri ile gıda yardımında bulundu. Sosyal Hizmetler Dairesi yetkilileri ayrıca 30’a yakın aileye de nakdi yardım da bulunduklarını belirtti. 
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 14:55
banner756
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner755

banner695