Kumluca'da Elektrik Kesintisi

Kumluca'da 7 Mayıs Salı ve 8 Mayıs Çarşamba günleri planlı elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.

Kumluca'da Elektrik Kesintisi
banner603

Akdeniz Elektrik Dağıtım Antalya Batı Bölge Müdürlüğü'den yapılan açıklama,  Müşterilerimize daha kaliteli ve kesintisiz enerji temin edilmesi amacıyla bakım çalışması kapsamında enerji kesintisi yapılacaktır. Yapılması planlanan programlı çalışma nedeniyle,

07.05.2019 Salı günü 09:00 ile 14:00 saatleri arasında yapılacak olan elektrik kesintisinden Mavikent Mahallesi Molla Durali, Susamlık, Hüseyin Kurşunlu Caddeleri ile Pamukalanı mevkiinde bulunan AG aboneler ile özel müşteriler etkileneceklerdir.
 

08.05.2019 Çarşamba günü 09:00 ile 14:00 saatleri arasında yapılacak olan elektrik kesintisinden Mavikent Mahallesi Şirket Caddesi ve Pamukalanı Caddesinde bulunan OG/AG aboneler ile özel trafolu müşteriler kesintisinden etkileneceklerdir.


Çalışmaların erken bitmesi halinde, hatlara belirtilen saatten önce enerji verilebileceği gibi, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde hatlarda enerji mevcut olacağından, ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695

banner725