banner666
banner525

Kumluca'da Sivil Trafik Ugulaması Başladı.

Kumluca'da Trafik Kazalarının önlenmesi can ve mal kaybının en aza indirilmesi amacıyla sivil trafik ekipleri görevlendirildi.

Kumluca'da Sivil Trafik Ugulaması Başladı.
banner603

Son zamanlarda ülkemizde ve ilçemizde meydana gelen trafik kazalarının sayısında artış olması nedeniyle kazaların en aza indirilmesi, Trafikte can ve mal  güvenliğinin sağlanması ve sürücülerin trafik kurallarına uyma düzeylerinin daha üst seviyeye çıkartılması amacıyla Kumluca İlçesinde trafik kural ihlallerinin tespit edilmesi amacıyla Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğince Sivil Trafik Personelleri görevlendirildi.

Kumluca Emniyet Trafik Şube Müdürlüğü, sivil trafik polisi uygulamasıyla kural ihlali yapan sürücüleri anında tespit ediyor. Kentin çeşitli yerlerinde görev alan sivil polisler özellikle, modifiye araçlar, kasksız motosiklet sürücüleri, abartı egzozlu araçlar, çevreyi rahatsız eden motosikletler ve kırmızı ışık ihlalleri üzerinde uygulama yapıyor.

Kırmızı ışık ihlali, Emniyet Kemeri Takmamak, Kask takmadan Motosiklet kullanmak, Sinyal vermeden dönüş yapmak,  Aşırı hız yapmak,  Hatalı sollama yapmak, Seyir esnasında cep telefonu ile konuşmak gibi önemli kural hatalarını Kamera ve teknik cihazlardan yardım almak suretiyle tespit eden Ekipler eksiği olan araçlara cezai işlem uyguluyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 15:48
banner568
YORUM EKLE
YORUMLAR
smyl
smyl - 1 yıl Önce

yaya geçidinin önüne parkeden araçlar için sivil'e ne hacet varsın ünüforma yazsın cezayı sıkıştırsın silecek süngerinin altına

OSMAN
OSMAN - 1 yıl Önce

ESKİ CAMİ ÖNÜNDEKİ TATLIİŞ İN ÖNÜ TRAFİĞİ KİLİTLİYOR ZEYBEKLER SOKAK GİRİŞİNİ KAPATIYOLAR KİMSEDE GELİP BAKMIYOR HADİ BAKALIM HAYIRLISI

banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner680

banner675

banner643

banner646