Kumluca’da  Covid-19 (Coronavirüsü) Denetimleri devam ediyor

Kaymakam Kolsuz, “Zorunlu olduğu için değil kendi sağlığınız için kurallara uyun” dedi

banner850
Kumluca’da  Covid-19 (Coronavirüsü) Denetimleri devam ediyor
banner764

Kumluca Kaymakamı Uğur Kolsuz, Belediye Başkanı, Jandarma, Emniyet, Sağlık ekipleri ve mahalle muhtarları ile birlikte çarşı esnafını denetledi. Esnaflara, kurallara zorunlu olduğunuz için değil önce kendi sağlığınız ve sevdikleriniz için uyun dedi

İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda, denetimlerini sürdüren Kumluca Kaymakamı Uğur Kolsuz, Koronavirüs tehdidi ortadan kalkıncaya kadar denetimlerin süreceğini belirterek, denetlediği esnaflara; “Zorunlu olduğu için değil, önce kendi sağlığınız ve sevdikleriniz için kurallara uyun dedi.

Kaymakam Uğur Kolsuz tarafından gerçekleştirilen denetimlere Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu,  İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Mehmet Demir, İlçe Emniyet Müdürlüğünde Görevli Komiser Saffet Kerbalı, İlçe Sağlık Müdürü İsmail Arıcı ve Mahalle Muhtarları da katıldı.

Kaymakam Uğur Kolsuz, Gödene Caddesi ve Adnan Menderes Bulvarındaki esnafları denetledi. Kaymakam Kolsuz ve beraberindeki heyet son olarak ta Temel Eğitim Mahallesindeki Salı Pazarını denetleyen Kaymakam Kolsuz, maske, mesafe ve dezenfekte kurallarına uymaları için esnaf ve vatandaşları uyardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER