Kumluca’da ulaşım toplantısı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Master Planı revize çalışmaları kapsamında ilçelerde toplantılarını sürdürüyor. Kumluca’da düzenlenen toplantıda Beykonak-Mavikent kooperatiflerinin birleştirilmesi ve Finike İlçesi’ne bağlı Hasyurt Kooperatifinin talepleri ele alındı.

banner850
Kumluca’da ulaşım toplantısı
banner764

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kumluca Hizmet Birimi binasında Kumluca ve Finike ilçelerinde toplu taşımacılık yapan kooperatif ve üyelerinin sorunlarının çözümü için toplantı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma ve Denetim Şube Müdürlüğü’nce düzenlenen toplantıya Kumluca hizmet birimi şube müdürü Abdullah Arıcıoğlu, Kumluca Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli, Finike Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ziya Aydemir ve kooperatif üyeleri katıldı.

TARAFLAR YENİDEN TOPLANACAK

İlki Finike’de gerçekleştirilen toplantıda olduğu gibi Kumluca’da gerçekleştirilen toplantıda da ortak rotasyon konusu öne çıktı. Toplantıda Kumluca İlçesi’ne bağlı Beykonak-Mavikent Kooperatiflerinin birleştirilmesi ve Finike İlçesi’ne bağlı Hasyurt Kooperatifinin de talepleri üzerinde duruldu. Taraflar önümüzdeki günlerde Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanı Nurettin Tonguç’ un katıldığı toplantıda yeniden bir araya gelecek.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER