banner677
banner525

Olympos'ta 2 Bin Yıllık tepside çay ikramı

Olympos Antik Kentinde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’a Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan 2 Bin yıllık toprak tepside çay ikram etti.

Olympos'ta 2 Bin Yıllık tepside çay ikramı
banner660

Kumluca İlçesine bağlı Yazır Mahallesi sınırları içinde bulunan Olympos Antik Kentinde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’a Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan 2 Bin yıllık toprak tepside çay ikram etti.

Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, birim Müdürleri ve Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, devam eden Olympos Kazılarında incelemelerde bulundu. Ziyaret esnasında Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar ve birim müdürlerine kazı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Olympos Kazıları Başkanı Yelda Uçkan, konuklarına antik kent kazılarında elde edilen 2 Bin Yıllık toprak testide çay ikram etti.

banner568
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner675

banner643

banner646