banner525

Olympos'ta 2 Bin Yıllık tepside çay ikramı

Olympos Antik Kentinde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’a Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan 2 Bin yıllık toprak tepside çay ikram etti.

Olympos'ta 2 Bin Yıllık tepside çay ikramı
banner605
banner603

Kumluca İlçesine bağlı Yazır Mahallesi sınırları içinde bulunan Olympos Antik Kentinde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar’a Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan 2 Bin yıllık toprak tepside çay ikram etti.

Antalya Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, birim Müdürleri ve Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, devam eden Olympos Kazılarında incelemelerde bulundu. Ziyaret esnasında Kazı Başkanı Prof. Dr. Yelda Uçkan, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar ve birim müdürlerine kazı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Olympos Kazıları Başkanı Yelda Uçkan, konuklarına antik kent kazılarında elde edilen 2 Bin Yıllık toprak testide çay ikram etti.

banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623