banner525

Olympos ve Çıralı'da seyyar satıcı operasyonu 

Olympos ve Çıralı'da Kumluca ve Kemer Zabıtası, Jandarma Ekipleri eşliğinde seyyar satıcı operasyonu yaptı.

Olympos ve Çıralı'da seyyar satıcı operasyonu 
banner605
banner603

Antalya'nın dünyaca ünlü plajları Olympos ve Çıralı'da seyyar satıcılara yönelik zabıta ekipleri tarafından yapılan operasyonda, seyyar satılan ürünlere el konulurken, seyyar satıcılar hakkında işlem yapıldı. 

Kumluca ve Kemer belediyeleri Zabıta Müdürlükleri tarafından Olympos ve Çıralı sahilinde seyyar satıcılara yönelik operasyon gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü plajlarda yurt içi ve yurt dışından gelen tatilcileri rahatsız ettikleri gerekçesiyle yapılan baskında, yiyecek ve içecek ve plaj malzemeleri satan seyyar satıcılar men edildi. Seyyar satıcıların sattıkları malzemelere el koyan ekipler, satıcılar hakkında da ilgili maddelerden işlem yaptı. Kumluca Belediye'si Zabıta Müdürü Aydın Turgut, özellikle Olympos sahilinde seyyar satıcılar hakkında yoğun şikayet aldıklarını söyledi. 

Olympos ve Çıralı sahillerinin her iki belediyenin sınırları içerisinde olması nedeniyle ortak operasyon yapıldığını kaydeden Turgut, seyyar satıcılara yönelik denetimlerin sezon boyunca devam edeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 18:21
banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623