banner677
banner525

Olympos ve Çıralı'da seyyar satıcı operasyonu 

Olympos ve Çıralı'da Kumluca ve Kemer Zabıtası, Jandarma Ekipleri eşliğinde seyyar satıcı operasyonu yaptı.

Olympos ve Çıralı'da seyyar satıcı operasyonu 
banner603

Antalya'nın dünyaca ünlü plajları Olympos ve Çıralı'da seyyar satıcılara yönelik zabıta ekipleri tarafından yapılan operasyonda, seyyar satılan ürünlere el konulurken, seyyar satıcılar hakkında işlem yapıldı. 

Kumluca ve Kemer belediyeleri Zabıta Müdürlükleri tarafından Olympos ve Çıralı sahilinde seyyar satıcılara yönelik operasyon gerçekleştirdi. Dünyaca ünlü plajlarda yurt içi ve yurt dışından gelen tatilcileri rahatsız ettikleri gerekçesiyle yapılan baskında, yiyecek ve içecek ve plaj malzemeleri satan seyyar satıcılar men edildi. Seyyar satıcıların sattıkları malzemelere el koyan ekipler, satıcılar hakkında da ilgili maddelerden işlem yaptı. Kumluca Belediye'si Zabıta Müdürü Aydın Turgut, özellikle Olympos sahilinde seyyar satıcılar hakkında yoğun şikayet aldıklarını söyledi. 

Olympos ve Çıralı sahillerinin her iki belediyenin sınırları içerisinde olması nedeniyle ortak operasyon yapıldığını kaydeden Turgut, seyyar satıcılara yönelik denetimlerin sezon boyunca devam edeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 18:21
banner568
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner675

banner643

banner646