banner686

PERŞEMBE PAZARINI iNTERNETE TAŞIDI

Meyve Sebze ve Narenciye ürünlerine bir tıkla kolayca ulaşılabilme imkanı veren vitaminduragim.com, Perşembe pazarını internete taşıdı.

PERŞEMBE PAZARINI iNTERNETE TAŞIDI
banner603
 Meyve Sebze ve Narenciye ürünlerine bir tıkla kolayca ulaşılabilme imkanı veren vitaminduragim.com, Perşembe Pazarını internete taşıdı.  Narenciye ve Sebze pazarını internete taşıyan ve geniş ürün çeşitliliğiyle herkese tek adresten çözüm sunan vitaminduragim.comsayesinde bireyler zaman ve paradan tasarruf ederken mutfaklara taze sebze ve meyve giriyor. 

vitaminduragim.com Müşteri Temsilcisi: "Taze Sebze ve Meyve pazarında kapsamlı bir hizmet sunan firma sayısının yok denecek kadar az olması ve çeşitli ürün ihtiyaçlarını farklı yerlerden karşılamak zorunda kalınıyor. Bu da para, zaman ve işgücü kaybına sebebiyet veriyor. vitaminduragim.com, tek adresten tüm ihtiyaçlara, uygun fiyatlarla ulaşılabilen bir adres. Bu nedenle Narenciye, Sebze Meyve sektörüne yeni bir anlayış ve enerji getirdiğimize inanıyoruz. Son olarak Perşembe Pazarı konseptli ürünler ile Çarşamba ve Perşembe günleri ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Organik, taze, doğal ortamında yetişmiş ürünleri dalından kopardığımız gün gönderiyoruz." şeklinde konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 08:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695